....

Parafia Ewangelicko-Reformowana w Zelowie

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Ewangelicko-Reformowana w Zelowie
ul. Sienkiewicza 14a
97-425 ZelówNiedziela Pierwsza Po Wielkanocy

(Quasimodogeniti – jak nowo narodzone niemowlęta).Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa,

który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei

żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

I P1,3

· Nabożeństwo w najbliższą niedzielę 22 kwietnia o godz. 10 00.

· Zajęcia katechetyczne w tygodniu według ustalonych terminów.

· Nieustannie trwa zaproszenie do włączenia się w prace Chóru Parafialnego.

· Podczas pieśni przed kazaniem nasze dzieci wychodzą na lekcje Szkoły Niedzielnej. Dzielimy się z nimi naszym światełkiem i życzymy im wiele Bożego błogosławieństwa.

· Ogłoszenie o Chrzcie Marceliny Dałkowskiej.

· Kolegium Kościelne prosi o ofiarność. Zbiórka jest przeznaczona na pomoc naszym współwyznawcom na Ukrainie. W ciągu drugiego miesiąca kolekty zebraliśmy 416,- zł. Całą tę pomoc przekaże nasza delegacja jadąc w kwietniu do zborów na Ukrainie. Prosimy o zdecydowane działanie. Przyszła niedziela jest ostatnim działaniem przy zbieraniu tej kolekty, którą trzeba zamienić na dolary i podzielić na dwa Zbory. To będzie przekazane w imeniu Parafii w Zelowie.

· Przygotowujemy Kalendarium wydarzeń w Parafii. Prosimy o zapoznanie się z nim na tablicy ogłoszeń. Kopię można uzyskać w kancelarii.

· Jubilatami w tym tygodniu są: Janina Sadzińska ze Złotej, Karol Dedecjus z Kalisza, Olga Rudzka z Pożdżenic. Serdecznie gratulujemy.

· Kolekta z nabożeństw świątecznych: w dniu 8.04 – 507,- i 9.04 - 192,-