....

Parafia pw. Chrystusa Króla w Świnoujściu

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia pw. Chrystusa Króla w Świnoujściu<

VI. Niedziela Wielkanocna
13.05.2012. - 19.05.2012.

Nabożeństwo majowe dziś o 16.30. W dni powszednie nabożeństwo dla dzieci, młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św., około godz. 18.30. Dziś też wspomnienie MB. Fatimskiej i rocznica zamachu na Ojca św. Jana Pawła II. w Rzymie.
Jutro przypada święto św. Macieja Apostoła. Modlimy się za nowowyświęconych diakonów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
W środę Msza św. dla dzieci o 17.00. Nowenna do MB. Nieustającej Pomocy o 18.00 oraz Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie. W tym dniu święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika Patrona Polski. Modlimy się w intencji Abpa Metropolity Andrzeja Dzięgi z okazji Imienin.
W czwartek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego, przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W piątek o godz. 15.00 Koronka i modlitwy do Bożego Miłosierdzia.
W sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa NMP. w Trzebiatowie, która połączona jest z VI rocznicą Koronacji Cudownego Obrazu. Uroczysta Msza św. dziękczynna o godz. 11.00.
Za tydzień na Mszy św. o 10.00 uroczystość I Komunii św. dla dzieci klas II. Dzieci gromadzą się przed kościołem o 9.45, aby w procesji wejść do świątyni. Nabożeństwo popołudniowe dla dzieci i dorosłych o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy rodziców i chrzestnych. Za tydzień również rocznica I Komunii św. dla kl. III na Mszy św. o godz. 11.30. Spowiedź św. w sobotę dla dzieci klas II o godz. 9.00, a dla klas III o 10.00. Spowiedź rodziców, rodzeństwa i chrzestnych – od godz. 17.00.
Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a za dwa tygodnie Zesłanie Ducha św. Kończy się też okres spowiedzi św. wielkanocnej.
Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, Seminarium Duchownego i potrzeby naszej Archidiecezji składamy serdeczne Bóg zapłać.
Prasa katolicka w kiosku parafialnym i przed kościołem. Serdecznie polecamy prasę niedzielną” Niedziela i Gość Niedzielny”, popiersie Ojca św. bł. JP. II, piękny przewodnik z naszego kościoła, ciekawe książki i inne pamiątki. Po Mszy św. zapraszamy także do kawiarenki parafialnej, gdzie mieści się czytelnia prasy katolickiej i biblioteka parafialna.