....

Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca NMP.

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia: Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca NMP.
Adres: Os. Kalinowe 5, 31-816 Kraków

V Niedziela Wielkanocna - 6.05.2012 r.Nabożeństwa majowe w naszej świątyni odprawiamy w niedzielę o godz. 17.00, a w tygodniu o godz. 18.00.Dziękujemy Siostrze Rozelinie za przystrojenie świątyni, Siostrom Służebniczkom za przygotowanie dzieci klas II do uroczystości I Komunii św. oraz Rodzicom tych dzieci za przyprowadzanie ich do Kościoła na próby oraz przykład chrześcijańskiego życia.W przyszłą niedzielę procesja ku czci św. Stanisława B.M. z Wawelu na Skałkę o godz. 9.00. Zachęcamy do uczestnictwa.W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościł i słowo Boże wygłosi ksiądz misjonarz pracujący na Dominikanie.Msza św. dla dzieci klas III z racji Rocznicy Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.

Spowiedź dzieci kl. III przed tą uroczystością w piątek od godz.17.00


Młodzież kl. I i II gimnazjum wraz z Rodzicami, w ramach przygotowania do Bierzmowania zapraszamy w najbliższy piątek na Nabożeństwo Majowe na godz. 18.00Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o podtrzymywanie porządku w naszej świątyni. Po raz kolejny ponawiamy prośbę o włączenie się w ten trud utrzymania czystości w tym kościele, który dla każdego ma być miejscem modlitwy i domem, jak głosi hasło duszpasterskie na ten rok. Wszystkich, którzy pragną pomóc zapraszamy w poniedziałek i sobotę na godz. 8.00.


Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja XVI L.O. na os. Willowym zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w sobotę 12 maja w godz. 10.00 – 14.00. W czasie spotkania możliwość zapoznania się z bazą dydaktyczną szkoły i udział w przygotowanych warsztatach w tym lekcji jęz. chińskiego.Dnia 12 maja (w najbliższą sobotę) od godz. 10.00 zostanie rozegrany w naszej parafii w auli św. Józefa, I Parafialny Turniej tenisa stołowego o Puchar Ks. Proboszcza w kategoriach wiekowych dla mężczyzn: 30+, 40+, 50+ oraz dla kobiet. Zapisy w kancelarii i zakrystii do środy, szczegółowych informacji udziela ks. Łukasz. Każdy kto tylko ukończył 30 lat może spróbować swoich sił przy stole do tenisa. Na zwycięzcę czeka puchar a na uczestników ciekawe nagrody.