....

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTEJ ANNY - KOŁACZYCE

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTEJ ANNY - KOŁACZYCENIEDZIELA VI WIELKANOCY – 13.05.2012r.W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje (dawne Dni Krzyżowe). Przed wieczornymi Mszami św. będą procesje z modlitwami o urodzaje.

W środę święto św. Andrzeja Boboli, a także Dzień modlitw o kanonizację Błogosławionego Jana Pawła II, o Boże błogosławieństwo dla Papieża Benedykta XVI i w intencji Ojczyzny.

W środę po wieczornym nabożeństwie spotkanie dla Członków Akcji Katolickiej.

W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 19 dzień miesiąca – Nowenna do patronów Diecezji: św. Józefa Sebastiana Pelczara i Błogosławionej Karoliny Kózka.

W przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 9:00 Rocznica Pierwszej Komunii św. dla dzieci klas III SP. Spowiedź przed rocznicą w sobotę od godz. 17:30

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Katolickie Radio „Via” w Rzeszowie.

W przyszłą niedzielę Nowenna do świętej Anny. Radni zbierać będą ofiary na remont organów.

Natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla Domu Dziecka w Pawlikowicach prowadzonego przez Księży Michaelitów.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ubieranie kwiatami rodzinom: Dziędziołów, Wojdyłów, Kwarcianych, Kwarcianych, Kosiów, Bartulów, Śliżów, Baranów, Włodarczyków, Gajdów, Guzowskich.

W tym tygodniu do sprzątania kościoła proszę rodziców dzieci klas III SP, które w przyszłą niedzielę przeżywać będą Rocznicę Pierwszej Komunii św.