....

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Złotów

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
ul. Panny Marii 11
77-400 Złotów

20 Niedziela Zwykła


1. Dzisiaj (jutro) nieszpory o godz. 18.00.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po mszy różaniec.

3. W ciągu tygodnia różaniec, a w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. W poniedziałek po wieczornej mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

4. W tym tygodniu przypadają:
w poniedziałek– wspomnienie św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła;
we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
w środę - wspomnienie NMP Królowej
w piątek – święto św. Bartłomieja Apostoła

5. W miesiącu sierpniu Poradnia Życia Rodzinnego jest nieczynna.

6. W przyszłą niedziele przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas każdej Eucharystii nastąpi odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. W tym dniu będziemy gościć ks. Joachima Leszczynę MSF, misjonarza z Madagaskaru, który wygłosi dla nas słowo Boże. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone będą na misje.

7. Caritas naszej parafii informuje, że 21 sierpnia (wtorek) o godz. 12.00, w punkcie Caritasu będą rozdawane przybory szkolne. Prosimy rodziców, którzy zgłosili swoje dzieci, o odbiór wyprawek.

8. 31 sierpnia o godz. 17.00 zapraszamy na III Rajd św. Rocha Nordic Walking, start przy kościele św. Rocha, cena biletu 5 zł. Po zakończeniu rajdu o godz. 19.00 odbędzie się koncert w Amfiteatrze Leśnym w Złotowie.

9. W dniach od 25-26 sierpnia w parafii Zakrzewo odbędzie się XII Spotkanie z Matką Radosną. W programie m. in. koncert zespołu „Porozumienie". Szczegóły na plakatach. Zapraszamy

10. Caritas Diecezji Bydgoskiej zachęca do włączenia się w akcje „Z uśmiechem do szkoły", która będzie trwać do 2 września. Pozyskane środki będą przekazane na zakup przyborów szkolnych. Cegiełki do nabycia w zakrystii.

11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za kwiaty oraz ofiary złożone na potrzeby naszych kościołów. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele remontowe.

12. Do nabycia jest w zakrystii i przed kościołem nowy numer „Przewodnika Katolickiego".