....

Parafia pw. Świętego Wawrzyńca w Nakle nad Notecią

Ogłoszenia Parafialne - : Parafia pw. Świętego Wawrzyńca w Nakle nad Notecią

Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

26-02-2012 r.
Parafia p.w. Św. Stanisława w Nakle nad Notecią organizuje kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą w soboty o godz. 1900 w sali Domu Parafialnego. Pierwsze spotkanie odbędzie się 03 marca.
We wtorek po Mszy Św. o godz. 1800 zebranie katechetów pracujących na terenie naszej Parafii.
W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca o godz. 1700 Msza Św. „O liczne i święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, za wszystkich pracujących w winnicy pańskiej oraz za chorych i starszych kapłanów”. Przed Mszą Św. Różaniec w intencji powołań w naszej Parafii. Po Mszy Św. zebranie Stowarzyszenia w Sali Parafialnej. Od godz. 1630 Spowiedź Św. dla uczniów Szkoły Podstawowej przed pierwszym piątkiem.
W najbliższy piątek – pierwszy piątek miesiąca Spowiedź Św. od godziny 1630 dla młodzieży i starszych.
W piątek Droga Krzyżowa dla wszystkich po Mszy Św. o godz. 1700. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o godz. 1700. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego możemy składać do skarbony pod chórem.
Kartki do Spowiedzi Św. Wielkanocnej odbieramy w Biurze Parafialnym w godzinach urzędowania oraz w Zakrystii po każdej Mszy Św.. Dobrowolne ofiary składane w kopertach, przeznaczamy na bieżące remonty budowlane w naszej Parafii. Apelujemy o wcześniejszy odbiór kartek, nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę.
W sobotę 3 marca – pierwsza sobota miesiąca. Udajemy się z do naszych chorych i osób podeszłego wieku z posługą sakramentalną. Początek od godz. 730.
Polecamy „Przewodnik Katolicki” oraz „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci.
W minionym tygodniu zmarli nasi Parafianie: śp. Janina Murawska z ul. Jackowskiego, śp. Łucjanna Kiestrzyn z ul. Kilińskiego. Wszystkich naszych zmarłych Parafian polećmy Miłosierdziu Bożemu.