....

Parafia p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy


ul. Bartosza Głowackiego 20
85-714 Bydgoszcz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XV Niedziela Zwykła 15 lipca 2O12 r

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjno-remontowe.
Jutro w poniedziałek 16 lipca o godz. 17.00 czuwanie modlitewne Wspólnoty Królowej Pokoju w kaplicy.
Caritas parafialny organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa i Zakopanego od 17 do 21 września (5 dni). Koszt pielgrzymki 390 zł (bardzo atrakcyjna cena: za przejazd, noclegi oraz śniadania i obiadokolacje). Zapisy w zakrystii oraz biurze parafialnym. Spotkanie dla uczestników pielgrzymki - w najbliższą niedzielę 22 lipca po Mszy św. o godz. 8.30 w kaplicy. (należy podać numer pesel oraz dokonać pierwszych przedpłat).
21 lipca z bydgoskiej katedry wyruszy po raz VIII Diecezjalna Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, której towarzyszyć będzie hasło: „Kościół naszym domem". Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce. Dzieło pielgrzymki można wesprzeć poprzez zakup płyty z pieśniami pielgrzymkowymi w cenie 20 zł.
Podczas wakacji w niedzielę nie ma Mszy o g.13.00, zamiast niej jest Msza św. g.20.00. W dzień powszedni Msze św. o g.8.00 i 18.00, a biuro parafialne czynne jest w poniedziałek, środę i czwartek od 16.30 do 17.30.
Zachęcamy do lektury i do nabycia Przewodnika Katolickiego, Gościa Niedzielnego, Rycerza Niepokalanej i L`Osservatore Romano oraz Posłańca Ducha Świętego. W PRZEWODNIKU: O procedurze in vitro, Co to jest pogotowie duchowe?, Szkaplerz – fartuszek Maryi, historia medjugorskiej widzącej.