....

Parafia pw. św. Bartlomieja w Sępólnie Krajeńskim

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:

Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim
ul. Farna 4
89-400 Sępólno Krajeńskie

O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.07.2012 r.

1. Witam i pozdrawiam wszystkich wakacyjnych gości naszej parafii. Życzę wszystkim radosnego i spokojnego wypoczynku. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Eucharystii.

2. W środę 1 sierpnia przybędzie do nas pielgrzymka z Kościerzyna i zatrzyma się na nocleg. Wiernych, którzy pragną gościć pielgrzymów w swoich domach proszę o zgłaszanie sie w kancelarii parafialnej. Potrzeba jeszcze ok. 100 miejsc noclegowych. Pielgrzymi przybędą w środę ok. godz. 17.00 – proszę o odebranie pielgrzymów z placu przy kościele.

3. Jutro o godz. 21.00 ostatni w tym roku Apel Jasnogórski w łaczności z naszymi pielgrzymami Jasnogórskimi.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piatek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świetej codziennie pół godziny przed mszą świętą oraz w czwartek i piątek od godz. 16.30. Chorych księża odwiedzą według ustalonego planu. W sobotę po porannej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10.30.

5. Zachęcam do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

6.Tradycyjnie CARITAS naszej diecezji przygotował cegiełki akcji „Z uśmiechem do szkoły”. Cegiełki rozprowadzają ministrancji, a zysk jest przeznaczony na pomoc dzieciom z najuboższych rodzin.

7.W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzię się koncert fortepianowy w wykonaniu Pana Adama Kosmieji – wybitnego pianistę obecnie studiującego w Stanach Zjednoczonych. Serdecznie zapraszam wraz z Sępoleńskim Centrum Kultury.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu do Wieczności zostali powołani:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...