....

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Sicienku

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Sicienku
ul. Mrotecka 1
86-014 SICIENKO


16 Niedziela zwykła 22.07.2012

„Jezus rzekł: -Idźcie sami na miejsce odludne i trochę odpocznijcie-”.

Ew. wg św. Marka 6,31W tym roku przypada czterdzieści lat jak trwamy naszej wspólnocie parafialnej. Z tej racji zachęcam wszystkich do włączenia się z różnymi inicjatywami dla zaakcentowania naszego jubileuszu. Wszelkie pomysły można również przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rad@gniezno.org.pl - ZAPRASZAM.


Dziś zaraz po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa -Patrona kierowców i podróżujących, które przypada 25 lipca.


Po Mszy św. Rada parafialna będzie zbierała ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcą.


W tygodniu w liturgii Kościoła w poniedziałek wspomnienie św. Brygidy, zak., patronki Europy, w środę św. Jakuba Ap. święto, w czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny Rodziców NMP. Przeżywającym dzień swoich patronów najlepsze życzenia, niech Pan Bóg Błogosławi. Natomiast od środy do piątku nie będzie Mszy św. i nie będzie czynna kancelaria parafialna, dlatego w pilnej sprawie proszę kontaktować się z ks. Proboszczem z Dąbrówki Nowej (tel.52 381 55 82).


W czasie wakacyjnym, urlopów i wypoczynku pamiętajmy o Dniu Pańskim, o uczestnictwie we Mszy świętej w każdą wakacyjną niedzielę. Proszę Rodziców, o dopilnowywanie by dzieci, młodzież w czasie wakacji uczestniczyli we Mszy świętej niedzielnej.


Wyrażam podziękowanie za posprzątanie naszej świątyni i ofiarowane kwiaty na dzisiejszą niedzielę Rodziną p. Bronz, Erdmann i Miszewskim z ul. Kolejowej. Bóg zapłać.


Do Sakramentu Pokuty i Pojednania jest możliwość przystępowania przed Mszą Świętą, sprawy biurowe załatwiać można po Mszy Św.