....

Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego w Redzie

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego w Redzie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

15 kwietnia 2012 roku
1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na mszę św. o godz. 15.00 połączoną z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

2. W naszej parafii gościmy dzisiaj misjonarza pracującego od 20 lat w Afryce ks. Zygmunta Labuna, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem misyjnym. Po mszy św. będziemy mogli złożyć dar serca na dzieła misyjne w Afryce.

3. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Św. Antoniego, a w środę Nowenna do MBNP rano o 7.30 i wieczorem o 18.00.

4. W tym tygodniu pamiętajmy w modlitwach o Ojcu Św. Benedykcie XVI: jutro w poniedziałek kończy 85 lat życia, a w czwartek mija 7 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową.

5. Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie zaprasza wszystkich członków i sympatyków na zebranie, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece przy ul. Derdowskiego 3.

6. Dzieci kl. II przygotowują się do I Komunii św. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkania we wtorek, środę i czwartek o godz. 16.30.

7. Ks. Piotr od jutra poprowadzi pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Dlatego w tym tygodniu i następnym nie ma katechezy biblijnej i spotkania modlitewnego w czwartek. Ks. Piotrowi życzymy Bożego Błogosławieństwa na czas prowadzenia pielgrzymów po ziemskiej Ojczyźnie Pana Jezusa.

8. W najbliższą sobotę o godz. 19.30 msza św. o uzdrowienie i uwolnienie od zła.

9. W naszej parafii trwa zbiórka dobrowolnych miesięcznych ofiar na rzecz

budowy naszej świątyni. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 07 do 15 września, którą organizujemy razem z parafią p.w .WNMP w Redzie. Więcej informacji w zakrystii. Szczegóły i zapisy u ks. Adama.

11. Słowo Metropolity Gdańskiego w sprawie wsparcia akcji Pola Nadziei