....

Parafia p.w. św. Józefa w Klimontowie

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia p.w. św. Józefa w Klimontowie

III WIELKANOCNA
22.04.2012r.
Dzisiaj o godz. 16.30 zapraszamy na Nieszpory.
W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Św. Wojciech jest Patronem Akcji Katolickiej. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie Akcji w przyszłą niedzielę o godz. 17.00
W środę o godz. 17.30 zapraszamy na nowennę do św. Józefa. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbony przy Jego figurze.
W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu.
W piątek Dzień Przebłagania za grzechy przeciwko życiu. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00. Natomiast w przyszłą niedzielę Diecezjalny Dzień Ekspiacji na Św. Krzyżu. Początek o godz. 9.00.
Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i klasztoru. Sprzątali:Anna Wójcik, Małgorzata Łukawska, Teodora Baran, Jadwiga Juda, Halina Kuryło, Ilona Kosiarska , Jacek Lipiec. O pomoc w sprzątaniu w przyszłą sobotę na godzinę 9.00 prosimy mieszkańców z Szymanowic Dolnych
Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci. Do kontenerów na śmieci prosimy wrzucać tylko wypalone znicze.
28 kwietnia o godz. 20.00 w GOK- u odbędzie się koncert charytatywny zespołu Filip Moniuszko & „Pectus". Artyści cały dochód z koncertu przekazują na rzecz renowacji klasztoru. Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w zakrystii.
Przypominamy, że rozliczając podatek za 2011 rok można przekazać 1% na Stowarzyszenie „Wspólne Dobro", które pomaga w remoncie klasztoru.