....

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH Skawa

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA NMP WSPOMOŻENIA WIERNYCH
Skawa 8
Małopolske
34-713 Skawa
POLSKA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.04.2012Składam wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia przeżyć Wielkiego Postu i Triduum Paschalnego. Dziękuje kapłanom: Ks. Janowi, ks. Mieczysławowi, ks. Stanisławowi i ks. Tadeuszowi za posługę w konfesjonale i przewodniczenie liturgii. Ks. Mieczysławowi dziękuje za kazania pasyjne. Dziękuje kl. Pawłowi z naszego seminarium za pomoc. Dziękuje Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie liturgii, Ks. Janowi za przygotowanie nowych ministrantów, którzy zostali dopuszczeni do posługi. Dziękuje za ubogacenie liturgii: Scholii wraz z opiekunami, zespołowi młodzieżowemu Cantatae Deo i chórowi parafialnemu Auxiliuum. Serdeczne podziękowanie składam Państwu Zofii i Mateuszowi Papierz i ks. Mieczysławowi za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuje Pocztom sztandarowym, przedstawicielom grup parafialnych, które niosły feretrony oraz wielu parafianom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuje katechetom, Panu organiście Łukaszowi i naszemu bratu zakonnemu Panu Edwardowi. Na ręce Pana Prezesa i Komendanta OSP W Skawie dziękuje strażakom za zmycie parkingu i chodnika przy kościele oraz adorację w Bożym Grobie. Panu Robertowi i Orkiestrze Strażackiej dziękuje za ubogacenie liturgii. Z serca dziękujemy za życzenia i wyrazy życzliwości dla naszej wspólnoty zakonnej. Niech wszystkim Bóg wynagrodzi za życzliwość i oddanie.

W tym tygodniu Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego.


Informacje:

1.W niedziele Miłosierdzia Bożego organizowana jest Pielgrzymka do Łagiewnik. Zgłoszenia przyjmuje Pani Marią Gądek pod nr telefonu – końcówka 258 . Wyjazd w niedziele o 7.00 spod kościoła.

2. Próba ceremonii przed I Komunią św. dla dzieci klas II dnia 12 kwietnia o godzinie 16.30. Również w tym dniu po wieczornej Mszy św. o 18.00 spotkanie dzieci i rodziców klas III w związku z rocznicą I Komunii św.