....

Parafia NMP Chełmek

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia NMP Królowej Polski

ul. Słowackiego 13A

32-660 Chełmek

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 27 maj 2012 r.

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dzień narodzin Kościoła. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7-ej, 9-ej i 18-ej. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

W tygodniu majówki po wieczornej mszy św. W piątek rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu nabożeństwa po wieczornej mszy św.

W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w I Piątek rano od godz. 6-ej i od godz. 17-ej. Wizyta u chorych z Panem Jezusem od godz. 9-ej.

Panie z zespołu charytatywnego przy wyjściu z kościoła rozprowadzają cegiełki na malowanie naszego kościoła.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy całe rodziny: dzieci, rodziców i dziadków na koncert pt. „ Baw się razem z nami”. Koncert połączony z konkursami, zabawami i nagrodami, odbędzie się w najbliższą sobotę 2 czerwca o godz. 15-ej na scenie przed kościołem. W koncercie dedykowanym dzieciom i mamom wystąpią: Smoki, Misie i Orkisie.

Straż Honorowa NSPJ organizuje 16 czerwca pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Częstochowie. Koszt wraz z ubezpieczeniem wynosi 27zł. Zapisy i wpłata u p. Marii po wieczornej mszy świętej wyłącznie do 10 czerwca.