....

Parafia Świętego Józefa Opiekuna Rodzin w Łęcznej

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Świętego Józefa Opiekuna Rodzin w Łęcznej
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

A. D. 2012, 05, 27


Dzisiejsza uroczystość kończy okres wielkanocny. Pragniemy gorąco podziękować dzieciom komunijnym i ich rodzinom za piękny „Biały Tydzień” spotkań i modlitwy w kościele i w naszym środowisku.
Dzisiaj dzieci klas III-ich na Mszy św o godz. 9-tej przeżywają rocznicę I Komunii św. Dziękujemy za udział w przygotowaniach piątkowych, w sobotniej spowiedzi rocznicowej i dzisiejszej uroczystości. Cieszymy się, że dzieci wychowywane są w duchu prawdziwych wartości i są rodzice, którzy potrafią zrezygnować z wcześniejszych planów dla prawdziwego dobra jakim jest Eucharystia.
Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Matki Kościoła, Msze św o 7,9 i 18-tej. W tym tygodniu zakończymy nabożeństwa majowe, a od piątku zapraszamy na czerwcówki, które odprawiać będziemy przed wieczorną Mszą św.
Jak ogłaszaliśmy na cmentarzu komunalnym zostanie odprawiona Msza św o godz. 16-tej w intencji zmarłych spoczywających na otwartym 3 lata temu cmentarzu.
Po wieczornej Mszy św spotyka się Bractwo św Józefa na comiesięcznym spotkaniu formacyjnym. Zapraszamy.
Także dzisiaj po Mszy św wieczornej zapraszamy na wieczorną adorację ekspijacyjną w łącznoścu z sanktuarium Pani Gietrzwałdzkiej.
W najbliższy piątek gościć będziemy ks. Bpa Mieczysława Cisło, który udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii o godz. 16-tej. Spowiedź dla dzieci od 15.3o, bądź przed wieczorną Mszą św. W sobotę spotkanie KŻR o 8-ej.
W przyszłą niedzielę przyjedzie do naszej parafii misjonarz z Białorusi, który wygosi do nas Słowo Boże i będzie rozprowadzał cegiełki na nowy kościół.
W związku ze zbliżającą się 10 rocznicą powstania naszej parafii odbędzie się jutro o 19-tej spotkanie zespołu przygotowującego. Ktoby chciał się włączyć w przygotowania zapraszmy na spotkanie. Jeśli ktoś ma ciekawe zdjęcia bądź filmy może przekazać na spotkaniu albo na adres admina ze strony parafialnej.
Dziękujemy sprzątającym kościół rodzicom dzieci rocznicowych, a na przyszły tydzień prosimy mieszkańców Górniczej 20(11-20).
Składamy podziękowanie za ofiary skladane na parafię: Rodzice dzieci komunijnych- 3650, bezimiennie -100 oraz zbiorowe: Staszica 7(61-114)- 230, 11(1-30)- 415, 23(1-30)- 150, 23(31-70)- 340. Bóg zapłać.
Polecamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, który zamieszcza przygotowany piękny film o cudzie eucharystycznym w cenie 7 zł.