....

Parafia św. Mikołaja Liszki

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia św. Mikołaja Liszki

2 Niedziela Wielkiego Postu - 4.03.2012 r.Dzisiaj przeżywamy święto świętego Kazimierza, królewicza, patrona archidiecezji krakowskiej.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zamiast kazania uczcimy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie podczas krótkiej adoracji.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne "Bóg zapłać".

W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na miesiąc maj.Dzisiaj naszymi modlitwami i ofiarami wspieramy pracę i wszystkie dzieła podejmowane przez polskich misjonarzy.Przypominamy, że w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 6.30 śpiewamy godzinki o Męce Pańskiej, o godz. 14.45 - kalwaryjskie pieśni pasyjne, o godz. 15.15 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a o 16 - msza św. popołudniowa.W środę po mszy świętej wieczornej - spotkanie kandydatów na ministranta.W czwartek po mszy świętej wieczornej - spotkanie młodzieży z klas I i II Gimnazjum, a w piątek - klas III Gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.W piątek o godz. 17 - droga krzyżowa i msza święta wieczorna.Dzisiaj i w środę o godz. 18 w Sali teatralnej będzie wyświetlany film fabularny o objawieniach Matki Bożej w Fatimie. Wstęp wolny. Zapraszamy.Solenizantom najbliższych dni składamy serdeczne życzenia, a wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych.