....

Parafia Tropie

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia Tropie,
w Sanktuarium śś. Pustelników
Świerada i Benedykta

" 25.03.2012 5 Niedziela wielkiego postu


Intencje mszalne

Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17.30, potem Msza św. Droga Krzyżowa także o godzinie 19.30 prowadzona przez młodzież.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godzinie 16.00, po nich Msza św. Droga Krzyżowa również niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00.

Jutro tj. w poniedziałek 26 marca będziemy przeżywać w liturgii Kościoła uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest on przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Zapraszamy szczególnie na Mszę św. o godzinie 18.00.

We wtorek Msza św. w Roztoce o godzinie 18.30.

W zakrystii u P. kościelnego można nabyć palmy.
Dochód przeznaczony jest na CARITAS parafialną.

Do sprzątania kościoła tym tygodniu prosimy w sobotę na godzinę 8.00 z Witowic Dolnych.
Do sprzątania kaplicy w Roztoce również w sobotę na godzinę 8.00 prosimy z Roztoki.
Dziękujemy za sprzątanie rodzinom, które w ostatnim tygodniu sprzątały nasz kościół i kaplicę w Roztoce oraz za ofiary.

W Niedzielę Palmową uroczysta suma z procesją z palmami będzie o godzinie 10.30. Po Mszy św. konkurs palm. Na wszystkich mszach św. składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca.

Serdecznie pragniemy podziękować Mateuszowi Litwińskiemu i jego siostrze Paulinie Bugajskiej za pracę przy obcinaniu i pielęgnacji krzewów.Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych rekolekcjach wielkopostnych. Nie ustawajmy w modlitwie i pracy nad sobą, aby przynosiły one obfity owoc pogłębionego życia religijnego w naszych rodzinach.
Dziękujemy tym wszystkich, którzy usłużyli starszym i chorym, aby mogli przystąpić do sakramentów św. podczas rekolekcji. Dziękujemy także tym, którzy wozili księży do chorych. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować Ks. Prałatowi Bolesławowi Margańskiemu z Tarnowa, który podjął trud przygotowania nas na czas wielkonocnego świętowania przez te rekolekcje. "Bóg zapłać"."