....

Kościół Garnizonowy NMP Częstochowskiej w Pile

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Kościół Garnizonowy NMP Częstochowskiej

"Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.03.2012 r.
Dziś III niedziela Wielkiego Postu. Msze św. będą o godz. 09.00, 10.30 i 12.00. Przed pierwszą mszą o godz. 08.30 śpiewamy "gorzkie żale".
Nabożeństwo "drogi krzyżowej" w każdy piątek W. Postu jest o godz. 17.30. Zachęcam do udziału.
Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci I-komunijnych i ich rodziców.
Za 2 tygodnie rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. prałat płk January Wątroba - Wikariusz Generalny Biskupa Polowego WP. Polecamy Bogu w naszych modlitwach Jego Osobę jak i nas samych, byśmy ten czas jak najowocniej przeżyli.
Komendant WKU w Pile, Pan płk Cieślak, prosi o przekazanie informacji, że trwa rekrutacja i nabór ochotników do pełnienia służby w Narodowych Siłach Rezerwowych oraz do służby przygotowawczej. Szczegółowe informacje można uzyskać w WKU Piła. Są tez wywieszone w gablotach naszej parafii informacje na ten temat. Zachęcam młodych do zainteresowania się tą sprawą, tym bardziej, że przecież kiedyś Piła głownie wojskiem stała a to w jakiś sposób nasze środowisko wojskowe zobowiązuje.
"Domowy Kościół" to gałąź ruchu Światło - Życie diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na spotkanie 25.03.2012r. do Młodzieżowego Domu Kultury Pile o godz. 16.00. Więcej informacji na ten temat można zyskać z ogłoszeń i afiszy wywieszonych w gablotce parafialnej.
W środę po mszy św. wieczornej spotkanie scholi. Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.
Parafianom, Sympatykom, Gościom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki MB Częstochowskiej.
"NIE ZAMYKAJMY SERC, ZBAWIENIA NADSZEDŁ CZAS, GDY CHRYSTUS PUKA W DRZWI, MOŻE OSTATNI JUŻ RAZ..." (z pieśni wielkopostnej) "