....

Niedziela 04.03.2012 Kościół Świętego Antoniego. Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Białej Podlaskiej.

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Kościół Świętego Antoniego.
Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Białej Podlaskiej.

2 Niedziela Wielkiego Postu – 4 marca 2012 roku

1. Wielki Post to czas, w którym częściej rozważamy Mękę Pańską. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Drogi Krzyżowej, które w naszym kościele odprawiane są w każdy piątek o godz. 9.30 i 15.30. Natomiast w niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną pod tytułem: Dlaczego jestem odporny na łaskę Bożą?. Gorzkie Żale są odprawiane bezpośrednio po Mszy św. o godz. 15.30.

2. Wszystkich członków grupy modlitewnej św. o. Pio oraz sympatyków świętego z Pietrelciny zapraszamy na spotkanie modlitewne, które odbędzie się tym razem w drugi czwartek miesiąca tj. 8 marca o godz. 17.00 w podziemiach klasztoru. W programie nieszpory, konferencja i spotkanie rekreacyjne. Jednocześnie grupa modlitwy św. o. Pio zaprasza wszystkich chętnych na dzień skupienia, który odbędzie się w dniach 30 – 31 marca (sobota, niedziela) w Serpelicach – w Domu Duszpasterstwa Młodzieży. Tematem naszych rozważań będzie: „Krzyż w życiu o. Pio – mój krzyż”. W programie: msza św., różaniec, droga krzyżowa, konferencja, spotkanie integracyjne. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub u Pani Agaty Popławskiej. Koszt wyjazdu 60 zł. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. Na stoliku przy ołtarzu św. Józefa do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Echo Katolickie. Ofiary za nabytą prasę prosimy wrzucać do skarbonki pod figurą św. Antoniego.