....

Niedziela 04.03.2012 Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia p.w. Św. Maksymiliana Kolbe w Weryni

Ogłoszenie
2012-03-04
Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Wielkiego Postu (04.03.2012r)
1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu - dedykowana jest wspieraniu działalności misyjnej Kościoła. W związku z tym we wszystkich parafiach zbierane będą ofiary do puszek na zewnątrz Kościoła. Komisja Misyjna Episkopatu Polski wszystkim ofiarodawcom składa "Bóg zapłać".

2. Za tydzień po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. Od poniedziałku do środy swoje rekolekcje przeżywać będzie młodzież z naszego Technikum. Módlmy się w ich intencji.

4. W środę Nowenna do M. B. N. Pomocy. Zachęcamy do udziału i włączenie się w modlitwę nowennową poprzez pisanie próśb i podziękowań. Kartki z prośbami składamy do wtorku w skrzynce intencji nowennowych a środę przynosimy do zakrystii. Po Mszy św. pierwsze spotkanie przed Sakramentem Bierzmowania dla uczniów z kl. II gimnazjum. Prosimy przynieść uzupełnione indeksy.

5. W piątek nabożeństwo "Drogi Krzyżowej" o godz. 16.30, a o godz. 19.00 Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież.

6. Bóg zapłać Róży Genowefy Kwaśnik za poprowadzenie modlitwy Różańcowej w I-szą sobotę miesiąca.

7. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie scholi na plebani.

8. Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

9. Żona Adama Żarkowskiego z Kolbuszowej Górnej prosi o pomoc finansową na operację dla swego męża. Adam przeszedł już dwie operacje w Polsce. Ta trzecia ma być przeprowadzona w Niemczech i jest duża szansa na pełny powrót do zdrowia. Sama nie jest w stanie zapłacić 17 tys E. Dlatego za tydzień zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy do sprzątania Rodziny: Kazimierza Starca, Zofii Tendery, Marii Kabały, Pauliny Niemiec, Urszuli Biestek, Ryszarda Lisa a o pokierowanie pracami prosimy Pana Kościelnego.