....

Niedziela 04.03.2012 Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, parafia MBWW Salezjanie Oświęcim

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, parafia MBWW
Salezjanie Oświęcim


II Niedziela WIELKIEGO POSTU 4 marca 2012

1. Przeżywamy 2 niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w dniu dzisiejszym o godz. 17.30 . Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone będą na zakup kwiatów do ciemnicy i Bożego Grobu.

2. Czwartek 8 marca dzień poświęcony w naszym sanktuarium szczególnej czci Wspomożycielki Wiernych .O godz. 8.00 i 18.00 Msza święta z kazaniem oraz Nowenna do Wspomożycieli Wiernych z odczytaniem próśb i podziękowań. Modlić się będziemy w intencji kobiet w dniu ich święta.

3. W Piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej .
O godz. 8.30 dla dorosłych po Mszy świętej rannej o 16.30 dla dzieci , młodzieży i wszystkich wiernych.
Do udziału w popołudniowej drodze krzyżowej w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzinami przygotowujące się od I komunii świętej i bierzmowania.

4. Przypominamy że zgodnie z tradycja ubiegłych lat w okresie Wielkiego Postu trwa w naszym Sanktuarium dyżur w konfesjonale w godzinach od 17.00 -18.00 Okazja od skorzystania z sakramentu .

5. W dniu dzisiejszym odbędzie się premiera Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu byłych Wychowanków Salezjańskich , młodzieży oraz orkiestry. Pozostałe spektakle w niedziele 11, 25 marca oraz 1 kwietnia 2012 o godz. 16.00
6. Zebranie dzieci, młodzieży, rodziców grających w Jasełkach odbędzie się we wtorek 6 marca 2012 o godzinie 18.30 w pomieszczeniach oratorium.

7. Jak zawsze zachęcamy do nabywania Prasy Katolickiej : cotygodniowej gazetki parafialnej ,Gościa Niedzielnego , Niedzieli , Źródła .

Kończąc ogłoszenia pragniemy wszystkim naszym Parafianom , uczęszczającym do naszego Sanktuarium oraz dobrodziejom podziękować za każde dobre słowo, życzliwość i składane ofiary