....

Niedziela 04.03.2012 Parafia Przemienienia Pańskiego w Załomiu

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Przemienienia Pańskiego w Załomiu

II Niedziela WIELKIEGO POSTU
4 marca 2012
1. Dziś Jezus zapowiedział swoje zmartwychwstanie na Górze Tabor przez Przemienienie. To tak znaczące dla nas mieszkańców Parafii Przemienienia Pańskiego.
2. Zapraszam na katechezy dla młodzieży i dorosłych w każdy poniedziałek i czwartek o g. 18:30. Katechezy skierowane są do tych, którzy pragną wkroczyć na drogę odkrywania wiary i doświadczenia Pana Boga w swoim życiu, ale także dla tych, którzy utracili wiarę, poszukują jej lub nie wierzą. W tym tygodniu w czwartek ramach katechez czwartek liturgia pokutna z możliwością spowiedzi.
3. Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu o g. 18:30 – po mszy św. wieczornej.
4. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o g. 17:15.
5. III katecheza przedmałżeńska wyjątkowo w najbliższą środę (7.03) o g. 19:00.
6. Zachęcam do włączenia się w grono Żywego Różańca czyli osób odmawiających codziennie różaniec. W najbliższą środę zmiana tajemnic różańca po mszy św. wieczornej.
7. Zachęcam do wsparcia parafialnych działań charytatywnych CARITAS przez przekazanie 1% podatku. Oferujemy pomoc w wypełnieniu wymaganego formularza. Pani Elżbieta Chudyk dyżurować będzie w najbliższą sobotę od g. 10:00 do 11:00 w biurze parafialnym. Przy wyjściu można nabyć stosowną ulotkę. Rozdajemy dziś skarbonki dla dzieci, które są pomocą w jałmużnie wielkopostnej.
8. Za tydzień zbiórka do puszki na kwiaty do Bożego Grobu.
9. W najbliższą sobotę o g. 10:00 spotkanie dzieci I- komunijnych z Rodzicami.
10. Są wolne intencje mszalne. Zapraszam do zakrystii.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.