....

Parafia Wygnanowice pw. Narodzenia N.M.P.

Ogłoszenia Parafialne - : Parafia Wygnanowice pw. Narodzenia N.M.P.

Ogłoszenia Duszpasterskie

I Niedzieli Wielkiego Postu 26.02.20121. Przeżywamy czas Wielkiego postu. Dzisiaj kończą się kwartalne dni modlitw – o ducha pokuty. Słowo Boże, które będziemy słyszeli w kolejne niedziele, niech będzie umocnieniem duchowym i okazją do przemiany i nawrócenia.

2. Nabożeństwa Wielkopostne niech nam pomogą wypełnić postanowienia wielkopostne. W tym tygodniu: Droga Krzyżowa – 16.00 Gorzkie Żale - po sumie.

3. W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek miesiąca - w którym modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Zapraszam dzieci z Towarzystwa Przyjaciół Seminarium, ze szkoły w Stryjnie. Pierwszy piątek miesiąca – to szczególna okazja do pojednania z Bogiem. Pierwsza sobota miesiąca - z Mszą św. o Niepokalanym Sercu Matki Bożej. Zapraszamy czcicieli Matki Najświętszej. W te dni Msze św. o godz.16.00. Spowiedź pół godz. wcześniej.

4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii w dniach 30.03.- 01.04.2012. Poprowadzi Moderator diecezjalny Ruchu Światło – Życie ks. Piotr Drozd.

5. Konferencje przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczniemy w najbliższy piątek po Drodze Krzyżowej o godz. 17.00, na plebanii. Jak co roku, poprowadzi pani mgr Dorota Jopa - z Piask.

6. Serdeczne podziękowanie składamy za pomoc w sprzątaniu Kościoła. Sprzątały:

7. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Buczkowski kawaler z Majdanku Kozickiego - parafii Piaski i Karolina-Barbara Ziętek panna z Gardzienic Pierwszych - parafii tutejszej. Zapowiedź II.

8. Wszystkim moim parafianom i naszym gościom odwiedzającym naszą stronę internetową, życzę błogosławionego tygodnia i opieki św. Antoniego – naszego patrona.

Słowo Życia na bieżący tydzień


Czas się wypełnił i bliskie jest Królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Mk 1, 15