....

Niedziela 04.03.2012 Parafia Miedzeszyn p.w. Matki Bożej Dobrej Rady

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Miedzeszyn p.w. Matki Bożej Dobrej Rady

II Niedziela Wielkiego Postu - 4 marca 2012r.
Wpisany przez xwg
1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. W czasie sumy modlimy się za członków Kół Żywego Różańca. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo eucharystyczne zakończone błogosławieństwem. Spotkanie dla Kół Żywego Różańca odbędzie się w sali bł. ks. Jerzego o godz. 16.00. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz cichą adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do nabożeństwa Gorzkich żali tj. do godz. 17.15.
2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlimy się za czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej.
3. W środę o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, od 17.00 spowiedź i o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Dobrej Rady i Nieustającej Pomocy.
4. W piątek nabożeństwo Drogi krzyżowej o godz. 17.15 i 18.45.
5. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii rodzin, które z różnych powodów nie mogły spotkać się z nami w czasie wizyty duszpasterskiej, abyśmy mogli umówić się na dogodny termin odwiedzin.
6. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje parafialne i szkolne. W niedzielę msze św. z naukami wg. stałego porządku. W dni powszednie msze św. z naukami dla parafian o godz. 7.00, 10.00 i 19.00. Przed południem będą się również odbywały spotkania dla szkół z naszego terenu. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Szczegółowy plan nauk podamy za tydzień.
7. Rozpoczęły się zapisy na rekolekcje charyzmatyczne z ojcem Jamesem Manjackalem. Rejestracja uczestników dokonywana jest za pośrednictwem strony internetowej naszej parafii.
8. Przypominamy o prasie i zapraszamy do odwiedzenia naszego kiosku parafialnego.
Składamy serdeczne „Bóg zapłać” naszym parafianom i przyjaciołom za wszelkie ofiary złożone na budowę naszej świątyni. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ks. Biskupie Kazimierzu Romaniuku, który dziś obchodzi swoje imieniny i 30 rocznicę święceń biskupich.