....

Klasztor OO. Dominikanów KORBIELÓW

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Klasztor OO. Dominikanów

KORBIELÓW, ul. Beskidzka 24
34-335 Krzyżowa

Ogłoszenia duszpasterskie na 11 Niedzielę Zwykłą, 17.06.2012 r.


Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o g. 17.30, a po nim na Mszę Świętą o g. 18.00.
Zapraszamy na Msze Święte do kaplicy w Kamiennej od poniedziałku do piątku o g. 7.30, a w soboty o g. 19.00. Przypominamy też, że w każdą niedzielę odprawiamy Mszę Świętą w schronisku na Hali Miziowej o g. 12.00.
Letnie półkolonie dla dzieci odbędą się w naszej parafii w dniach od 30. lipca do 3. sierpnia. A w naszej Dominikańskiej Szkółce Narciarskiej rozpoczynamy nowy sezon. Zapraszamy wszystkich, rodziców i dzieci, w sprawie zapisów na półkolonie oraz do Dominikańskiej Szkółki Narciarskiej, we wtorek 19. czerwca na Mszę Świętą o g. 18.00, a po niej na spotkanie i zapisy w klasztorze.
Wszystkich zainteresowanych szkółką Mountainboard’ową (dzieci, młodzież i rodziców) zapraszamy na spotkanie również we wtorek 19. czerwca po Mszy Świętej o g. 18.00.
Za tydzień, 24. czerwca przypada uroczystość odpustowa św. Jana Chrzciciela w parafii w Sopotni Małej.
Przypominamy wszystkim mieszkańcom Korbielowa o dzisiejszym spotkaniu w sprawie budowy wodociągu i stanowczo apelujemy, by w tej sprawie nie pozostawać obojętnym!
Dziękujemy naszym Parafiankom za posprzątanie kościoła i przyozdobienie go kwiatami.