....

Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Zarzeczu

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia p.w. Wszystkich Świętych w Zarzeczu

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 17
34-326 Zarzecze

17 VI 2012 r. - XI Niedziela Zwykła

Nasza parafia przeżywa dziś Uroczystość odpustową ku czci Św. Antoniego z Padwy. Uroczysta suma odpustowa z procesją o godz. 11. 30, którą odprawi i kazanie wygłosi Ks. Jerzy Filek – proboszcz parafii Nawiedzenia NMP w Tarnawie k. Bochni.
W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed Kościołem na funkcjonowanie i utrzymanie Domu Matki i Dziecka w Bielsku–Białej. Prosimy o ofiarność na ten cel.
Liturgiczne obchody tygodnia:
W czwartek 21. VI – wsp. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
W przyszłą niedzielę 24. VI – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
Ogłoszenie Dyrektora Szkoły: Rada Rodziców, dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Zarzeczu mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców na Piknik Rodzinny pod hasłem "Kibicujemy rodzinie", który odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2012 r. od godz. 15.00 przy placówce. W programie: występy dzieci, grill i grochówka, rozgrywki sportowe, dmuchana zjeżdżalnia, kiermasz książek (można zakupić podręczniki na rok szkolny 2012/2013) i inne atrakcje.
Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej będzie w najbliższy czwartek 21. VI po Mszy Św. wieczornej w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszam!
Składam serdeczne podziękowanie "Bóg zapłać" za ofiary składane na rzecz remontów przy Plebani i przy Kościele i proszę o dalszą pomoc! Prace trwają nadal, prace wykończeniowe i porządkowanie terenu. Zwracam się z prośbą o dalszą pomoc na te prace.