....

Parafia Podwyższenia Krzyża Sw w Krakowie - Kurdwanowie

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Podwyższenia Krzyża Sw w Krakowie - Kurdwanowie

12 Niedziela Zwykła

24.06.2012

Uroczystość Narodzenia św. Jana ChrzcicielaW środę przypada wspomnienie N.M.P. Nieustającej Pomocy, w piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.Msze św. na zakończenie roku szkolnego odprawimy dla klas szóstych szkoły

Podstawowej nr 162 w środę o godz. 18, dla pozostałych uczniów w piątek o godz. 8 i 10. Możliwość Spowiedzi św. na zakończenie roku szkolnego będzie w środę od godz. 17.30.Jutro po Mszy św. wieczornej, w kaplicy adoracji, modlić się będziemy w intencji dzieci nienarodzonych. Zapraszamy szczególnie osoby które podjęły dzieło duchowej adopcji dziecka poczętegoZakończenie Nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są codziennie o godz.

18.30, będzie w sobotę.Od przyszłej niedzieli w lipcu i sierpniu w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 14.15, Sakrament Chrztu św. udzielany będzie podczas Mszy św. o godz. 13.Składka dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafialne.Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie organizuje „Dzień Pracy” 27 czerwca b.r.

w godz. 11-17 w budynku Gimnazjum nr 27 przy ul. Malborskiej 98. Osoby zainteresowane będą miały możliwość skorzystania z konsultacji z pracownikami socjalnymi, doradcami zawodowymi, przedstawicielami Urzędu Pracy w Krakowie. Dokładne informacje są umieszczone w gablocie przed kościołem.