....

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Jurowcach

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Jurowcach

Ogłoszenia duszpasterskie na 10 Niedzielę Zwykłą

10-06-2012 - 17-06-2012

Dzisiaj o godz. 16.00 przed kościołem Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku będzie celebrowana uroczysta Msza Święta z okazji 20-lecia naszej Archidiecezji. Zapraszamy do wspólnego świetowania.
Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, które tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca są przeznaczone na nasz parafialny fundusz budowlany. Informujemy, że parafia zaciągnęła kredyt w Banku w wysokości 100 tys. zł na spłacenie należności za parking przy kościele. Spłata kredytu jest przewidziana na 10 lat.
Przeżywamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne, które będą sprawowane po Mszy Świętej o godz. 18.00 w Jurowcach.
Na zakończenie Oktawy o godz. 18.00 będzie celebrowana Msza Święta w kaplicy w Sochoniach. Procesja eucharysttyczna będzie miała taką samą trasę jak w ubiegłym roku. Przy krzyżu jubileuszowym odbędzie się poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci (z cukierkami).
W najbliższy piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym nie będzie obowiązywała w tym dniu wstrzmięźliwość od pokarmów mięsnych.
W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na KUL i CFL.