....

Parafia Św. Jozafata Kuncewicza w Marklowicach Górnych

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Św. Jozafata Kuncewicza w Marklowicach Górnych

OGŁOSZENIA
PARAFIALNE
17.06.2012r.


Dziś 11 niedziela zwykła. Gromadząc się na Eucharystii, uczestniczymy w godzinie największej modlitwy w Duchu Świętym, bez której nie można być wyznawcą i czcicielem Boga. Ta modlitwa pozwala poznać i doświadczyć Jego obecność pośród nas. Poprzez uczestnictwo w liturgii uczymy się trwania na modlitwie, by wraz z ofiarą Chrystusa oddawać Bogu w darze swoje życie i budować Królestwo Niebieskie wśród nas.
LITURGICZNE OBCHODY
1. W czwartek, 21 czerwca – wspomnienie Alojzego Gonzagi, zakonnika.
2. W niedzielę, 24 czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. Od tego tygodnia powracamy do zwykłego porządku odprawiania nabożeństw w naszym kościele z porannymi Mszami św. o godz. 7.00: we wtorek, czwartek i sobotę.
2. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.


OGŁOSZENIA GOSPODARCZE
Serdeczne pragnę podziękować tym Paniom i Panom, którzy w tym tygodniu pracowali przy parafii i swoją inicjatywą wspomagali te prace. Nasze plany z ubiegłego tygodnia udało się, zrealizować.(zainstalowano zewnętrzne nagłośnienie wokół kościoła i posuwają się na przód prace przy remontach probostwa) Bóg Wam Zapłać ! Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, życzę błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże!