....

Parafia św. Jakuba Apostoła Szczyrk

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia św. Jakuba Apostoła

Adres:
ul. Kolorowa 1
43-370 Szczyrk

O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E


XI NIEDZIELA ZWYKŁA- 17 VI 2012

Kościół w tym tygodniu wspomina:


Wtorek 19 VI – św. Romualda


Czwartek 21 VI – św. Alojzego Gonzage.

2.Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa dziś i w każdą niedzielę w Sanktuarium św. Jakuba o godz. 17.30 natomiast w tygodniu po Mszy św. o godz.19.00 w kościele parafialnym.

3.We wtorek Ks. Biskup Ordynariusz Tadeusz Rakoczy udzieli Sakramentu Bierzmowania Młodzieży III klasy Gimnazjum w kościele parafialnym św. Apostołów Piotra i Pawła na Mszy św. o godz. 17.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa będzie przed tą uroczystością. Nie będzie Mszy św. w Sanktuarium św. Jakuba o godz. 18.00 ani Mszy św w kościele parafialnym o godz. 19.00. Intencje tych Mszy św. będę odprawione na Mszy św. z udziałem ks. Biskupa. Spowiedź dla młodzieży i ich rodzin w poniedziałek w kościele parafialnym od 17.30.

4.W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.Nasza parafia w tym dniu prowadzi czuwanie modlitewne na Górce.

5.Rodzicom i młodzieży bierzmowanej dziękujemy za przygotowanie kościoła do uroczystości a także za złożony dar materialny. Na sobotę do posprzątania kościoła parafialnego prosimy rodziny z ul. Myśliwskiej od numeru 90 - 114 numery parzyste.

6.We wtorek wieczorem kancelaria parafialna jest nie czynna.

7.W przyszła niedzielę przed kościołem młodzież oazowa naszej parafii będzie zbierała ofiary na rekolekcje i wypoczynek wakacyjny. Rodzina państwa Bojdów bardzo gorąco i serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy w tych trudnych chwilach okazali im pomoc i życzliwość.

8.Są do odbioru zdjęcia dzieci I komunijnych w zakładzie fotograficznym p. Klisia.