....

Parafia Św. Wincentego a› Paulo Bydgoszcz

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia Św. Wincentego a› Paulo Bydgoszcz

XIII Niedziela Zwykła

• Rozpoczęliśmy okres wakacji i urlopów. Dla dorosłych, a zwłaszcza dzieci i młodzieży jest to nie tylko okazja do zasłużonego wypoczynku, ale także do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Wyrazem naszej wiary niech będzie radosny udział w niedzielnej Eucharystii i godne zachowanie się w zwiedzanych kościołach, przede wszystkim we właściwym ubiorze.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W piątek – okazja do spowiedzi od 6.00 do 9.00 i od 15.00 do 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. W miesiącach wakacyjnych nie będzie odwiedzin pierwszopiątkowych chorych w domach. W sobotę – zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00.

• Zachęcamy Wiernych do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych ale nie tylko. Pamiętajmy, że pięknym prezentem stanie się ofiarowanie Mszy św. z okazji jubileuszu małżeństwa, imienin czy też urodzin. Intencje Mszy św. można zamówić w biurze parafialnym od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00 i od 16.00 do 18.00.