....

Parafia Św. Andrzeja Boboli Czechowice-Dziedzice

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:
Parafia Św. Andrzeja Boboli
Al. Św. Andrzeja Boboli 2
(dawniej Sobieskiego 40)
43-502 Czechowice-Dziedzice

OGŁOSZENIA

DUSZPASTERSKIE


Parafii św. Andrzeja Boboli

11 Niedziela Zwykła

17.06.2012 r.


Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

Dzisiaj nabożeństwo do Serca Bożego o godz. 16.30. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

W czwartek Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – jezuity.

Także w czwartek Rodzina Radia Maryja zaprasza członków i sympatyków na Mszę św. o godz. 18.30.

W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu procesji w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa: wszystkim wiernym, którzy wzięli udział, a w szczególności dzieciom sypiącym kwiatki i niosącym poduszki, pocztom sztandarowym, panom niosącym baldachim, ministrantom oraz orkiestrze dętej. Dziękujemy też policji i straży miejskiej, która świetnie pokierowała ruchem na trasie procesji.

Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na spotkanie z Rodziną Radia Maryja na Jasnej Górze w Częstochowie w dniu 8 lipca (niedziela). Wyjazd o godz. 6.00 sprzed kościoła. Koszt 36 PLN. Zapisy do 2 lipca u brata Władzia w zakrystii lub w biurze Radia Maryja (wtorek 16.00-17.00).

Pragniemy poinformować, że kurs dla wychowawców kolonijnych rozpocznie się w najbliższą sobotę, 23 czerwca o godz. 9.00. Ramowy program w gablotce. Są jeszcze wolne miejsca.

Na koniec radosna wiadomość: drużyna naszych lektorów zdobyła III miejsce w Diecezjalnym Turnieju Piłki Nożnej. Naszym chłopcom gratulujemy! Żałujemy, że nasza narodowa drużyna nie wzięła przykładu z naszych lektorówJ

Na nadchodzący tydzień z serca Wam Błogosławimy Ojcowie Jezuici