....

Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej

Ogłoszenia Parafialne - Kościół: Parafia NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej

Ogłoszenia parafialne

X Niedziela zwykła

10 czerwca 2012


Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 18.30.


W tygodniu liturgicznym obchodzimy:

w poniedziałek - wspomnienie św. Barnaby, apostoła;

w środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy. W tym dniu o godz.18.30 nabożeństwo fatimskie z Mszą św., procesją i czuwaniem. O poprowadzenie czuwania prosimy Akcję Katolicką;

w czwartek – wspomnienie św. Michała Kozala;

w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;

w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.


W przyszłą niedzielę gościć będziemy Ks. Pawła Fiącka, dyrektora Salwatoriańskiego Wolontariatu Misyjnego, który przybliży nam działalność wolontariatu w misjach salwatoriańskich.


Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich w naszej diecezji serdecznie zaprasza na rekolekcje wakacyjne w Zakopanem do Małego Cichego w dniach od 16 lipca do 21 lipca. Szczegóły w gablocie.


Ksiądz Superior Józef Baron składa serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w czwartek na budowę kościoła w Elblągu. Zebrano 5 tysięcy 350 złotych. Dziękujemy również za ofiary złożone w niedzielę na świątynię Opatrzności Bożej. Zebrano 1 tysiąc 450 złotych. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność na potrzeby naszej parafii.


W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii. Zachęcamy wszystkich do pogłębiania naszej wiedzy religijnej poprzez lekturę prasy katolickiej. Zachęcamy do czytania naszego tygodnika GŁOS MATKI.