....

Parafia Św. Andrzeja Boboli Bielsko - Biała

Ogłoszenia Parafialne - Kościół:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 10 czerwca 2012 r.

1. Pamiętajmy z dzisiejszej Ewangelii, że w każdym grzechu, zwłaszcza w grzechu nienawiści, obok ludzkiej złości działa także szatan, ojciec wszelkiego kłamstwa i gniewu. A zatem czuwajmy, byśmy nie ulegli jego pokusom.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam na procesje Eucharystyczne wokół kościoła. W czwartek na zakończenie tygodnia eucharystycznego tradycyjnie poświęcenie wianków. Dziś procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy Świętej o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

5. Zapraszamy na nabożeństwa fatimskie 15-16 czerwca. W piątek o godz. 19.00 wyruszy procesja różańcowa z Dębowca. Prosimy o zabranie z sobą świec. W sobotę we wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny Msza św. o godz. 18.00, a po niej konferencja fatimska: „Siedem dni Fatimy" - perspektywa wypełnienia Orędzia Fatimskiego. Niezastąpiona rola adresatów Orędzia.

6. We wtorek, 12 czerwca o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

7. We wtorek przypada wspomnienie błogosławionych pallotynów Józefa Jankowskiego i Józefa Stanka, męczenników II wojny światowej.

8. W sobotę Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie modlitewnego czuwania po Mszy św. wieczornej, zakończenie w niedzielę o godz. 7.00.

9. Za tydzień niedziela budowlana i zbiórka do puszek na Uniwersytet JPII w Krakowie.

10. Na tablicy ogłoszeń zaproszenia na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli, Pielgrzymkę na Jasną Górę w intencji trzeźwości rodzin, oraz o naborach na nowy rok studiów w Instytucie Teologicznym w Bielsku-Białej i Studium Teologii Rodziny.

11. Duszpasterstwo Środowisk Twórczych zaprasza na spotkanie 18 czerwca o godz. 18.00 w gmachu Kurii Diecezjalnej.

12. Ks. proboszcz udaje się na urlop. Do końca sierpnia Kancelaria Parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku (prócz I piątków miesiąca i piątków fatimskich) po Mszy św. wieczornej.